Cariere

Compania imobiliara Alpha Casa angajeaza persoane dinamice pentru postul de agent/broker imobiliar.

Candidatul ideal:
-Foarte bune abilitati de comunicare;
-Persoana eficienta, responsabila cu spirit competitiv;
-Bune abilitati de negociere;
-Disponibilitate de a lucra atat pe teren cat si la birou;
-Cunostinte de operare PC;
-Persoana organizata,perseverenta;
-Persoana cu atitudine pozitiva, cu deschidere spre lucrul in echipa;
-Tinuta ingrijita;
Responsabilitati:
-Crearea si sustinerea realtiilor cu clientii;
-Promovarea companiei;
-Preluarea informatiilor despre proprietati de inchiriere sau vanzare;
-Consultanta imobiliara,negociere;
Beneficii:
-Salarizare motivanta si bonus de performanta;
-Laptop,
-Telefon;
-Decontare transport;
-Conditii optime de munca;
-Posibilitatea de dezvoltare profesionala
-Masina personala reprezinta un avantaj la salariu. (+10% din incasari)
-Pentru mai multe detalii sunati la 0756 12 11 11 sau trimiteti CV-ul dumneavoastra la office@alphacasa.ro

Nume Prenume:*
Telefon
Disponibilitate:*
Adresa:*

Mesaj:*